Benvinguda al Club FEM

IMG_0038_002 copy

Ahir diumenge dins del marc d’actes de cloenda dels Jocs Escolars del present curs, va tenir lloc la presentació, com un equip més de la nostra Entitat, a l’equip del Club Esportiu Fem Esport Mataró (Club FEM )

El Club Esportiu Fem Esport Mataró (Club FEM) és una entitat sense finalitat de lucre constituïda el desembre de 2009, fruit de l’aposta de tres entitats mataronines (Fundació el Maresme, GIMM i Fundació Suport) perquè l’esport fos també accessible a les persones amb discapacitat. La Direcció d’Esports de l’Ajuntament de Mataró dóna suport a l’entitat des del moment inicial de la constitució.

Des d’aquesta temporada l’equip de bàsquet del Club FEM formarà part com un equip més de la nostra entitat, als qui volem donar una bona acollida i alhora una calorosa benvinguda i que es puguin integrar i sentir-se com un equip més de la Secció Esportiva del Centre Catòlic-Unió Esportiva Mataró. Ens consta que als components d’aquest equip estant molt motivats i joiosos per poder-ne formar part.

Enhorabona, Felicitats i por molts anys!!


Sorry, comments for this entry are closed at this time.

Powered by WP Bannerize

 


 • NEWSLETTER

  Subscriu-te al NEWSLETTER

  E-mail:

  Subscriure
  Eliminar subscripció

  Get this Wordpress newsletter widget
  for newsletter software

Fotos en Flickr

Untitled-1IMG_1275IMG_1274IMG_1273IMG_1271IMG_1270IMG_1269IMG_1263IMG_1259IMG_1257IMG_1256IMG_1247IMG_1246IMG_1243IMG_1241IMG_1240


Banco Mediolanum
INLINGUA
Grupo Marthe