Retorn a la lliga E.B.A.

ligaebalogo copyGràcies a l’ampliació al nombre d’equips de la lliga EBA i sobretot, a la bona classificació obtinguda en la passada Lliga regular a Copa Catalunya, el nostre equip Sènior A mas. ha tingut aquest matí, el vist i plau per part de la Federació Espanyola, per tornar a formar part de la citada lliga EBA. Lliga a la que el nostre equip hi ha militat durant 15 temporades, sent en el seu moment, l’equip espanyol amb més temporades en aquesta categoria, a la qual es retorna per mèrits propis.

Ara el que toca per part de tots es esforçar-nos per intentar tornar a ser un dels equips referents d’aquesta categoria nacional, el treball per aconseguir-ho ja fa mesos que ha començat i així es va plantejar amb en Marc Guillem la passada temporada, a qui una vegada més se l’hi ha d’agrair la seva fructífera tasca, tasca o relleu que haurà de continuar el benvingut, Charly Giralt i tot el seu cost tècnic i jugadors, als que desitgem la millors de les sorts.

SOM GROCS!!


Sorry, comments for this entry are closed at this time.

Powered by WP Bannerize

 


 • NEWSLETTER

  Subscriu-te al NEWSLETTER

  E-mail:

  Subscriure
  Eliminar subscripció

  Get this Wordpress newsletter widget
  for newsletter software

Fotos en Flickr

Untitled-1IMG_1275IMG_1274IMG_1273IMG_1271IMG_1270IMG_1269IMG_1263IMG_1259IMG_1257IMG_1256IMG_1247IMG_1246IMG_1243IMG_1241IMG_1240


Banco Mediolanum
INLINGUA
Grupo Marthe