MONSTER, nou patrocinador del Júnior Femení.

Ahir Diada de Sant Jordi, el Club va poder tancar un acord de patrocini amb l’empresa Monster Energy, envers el nostre equip Júnior femení, que ha de disputar els propers Campionats de Catalunya el pròxim cap de setmana en el Palau Josep Mora de la nostra localitat així com els propers Campionats d’Espanya que han de tenir lloc el proper mes de maig a la capital de Saragossa.

L’equip a partir d’aquest cap de setmana passarà a denominar-se en virtut d’aquest acord MONSTER – Platges de Mataró.

Des d’aquí agrair la confiança que ens ha demostrat aquesta empresa de caire internacional, en creure amb nosaltres i concretament en el nostre equip Júnior femení, per representar-los en el àmbit del esport femení en el nostre territori català i espanyol.


Sorry, comments for this entry are closed at this time.

Powered by WP Bannerize

 


 • NEWSLETTER

  Subscriu-te al NEWSLETTER

  E-mail:

  Subscriure
  Eliminar subscripció

  Get this Wordpress newsletter widget
  for newsletter software

Fotos en Flickr

Untitled-1IMG_1275IMG_1274IMG_1273IMG_1271IMG_1270IMG_1269IMG_1263IMG_1259IMG_1257IMG_1256IMG_1247IMG_1246IMG_1243IMG_1241IMG_1240


Banco Mediolanum
INLINGUA
Grupo Marthe